JSME PROFESIONÁLOVÉ - Sušáky pro plastová okna instalace do okna bez vrtání.

Veškerá provedená montáž naší společnosti již nepodléhá předávacím protokolům v daných bytových jednotkách.

Každá montáž je garantována 100% výkonem našich pracovníků. 16ti letá praxe v daném oboru je obrovskou výhodou při prováděných instalacích po celé ČR. Nic nás nemůže překvapit…

Dá se s klidným svědomím říci, že je naše práce předána ještě před zahájením samotné montáže!

Zde předáváme krátkou fotodokumentaci provedené instalace bez vrtání do odtokového kanálku 93 ks sušáku na okno BAGIO ze dne 8.9.2011 Zlín.

12.09.2011 Montáž do parapetní drážky bez použití odtokových kanálků 207 ks sušáků na plastová okna bez vrtání typ DELUXE v OSTRAVĚ :)

OBSLUHA CELÉ ČR 100% VŽDY ZAJIŠTĚNA! fotogalerie sušáky na okno, okenní sušáky, sušák na okno, okenní sušáky, sušák na prádlo, sušák na plastové okna, sušák prádla na okno, sušáky na prádlo, prádlo na plastovém okně, prádelna, sušička, sušák na fasádu, sušák na parapetu, venkovní sušáky. Ostrava-město, Zlín

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR