PROČ LAKOVAT OKENNÍ DOPLŇKY MÍSTO POPLASTOVÁNÍ? - PLASTOVÁ OKNA SE TAKÉ NELAKUJÍ, TAK PROTO!

Je to jednoduché jako česká facka :)

Na hliníkový profil nasazujeme na těsno plastový profil zcela v suchém provozu a zcela bez zatížení ekologie! POVRCHOVÁ ÚPRAVA JE MNOHEM PEVNĚJŠÍ NEŽ LAK, NAŠE PVC NEPRASKÁ ANI SE NEKROUTÍ, NIKDY NEMŮŽE DOJÍT ANI K ODLOUPNUTÍ LAKU protože nelakujeme! Plastová okna se také nelakují proč také, že? Výrobci plastových oken zcela tuto technologii odmítají, tak proč lakovat okenní doplňky k plastovému oknu! Domníváme se, že jde zcela o nelogický úsudek a dosti to vypovídá i o jednateli a jeho podřízených nezkušených osobách v provozovnách rychlokvašek, které nikdy nedokáží dostát kvality naší povrchové úpravy a proto se pokouší o téměř nemožné odklonění zákazníků! Bezkonkurenční polykarbonátový povrch je příjemný na dotyk, je synonymem pro velmi snadnou údržbu a nejvyšší hygienické standardy. Materiál se snadno čistí, je odolný vůči běžným chemikáliím. Je nehořlavý a velmi odolný vůči poškrábání. více odkaz, který jasně dokazuje pevnost našich produktů:

Zaměstnanec zavěšený na plastovém sušáku!

http://www.you­tube.com/watch?…

10 kg kladivo v akci!

http://www.you­tube.com/watch?…

Pevně věříme, že jsme vás o výhodách našich produktů rychle a jednoduše přesvědčili.

Dále ke kopírování uvádíme, že jsme na trhu od roku 2004, kdy nám bylo vydáno živnostenské oprávnění na stávající provozované služby. Poté jsme se v roce 2007 registrovali ochrannou známku BAGIO , kdy jsme přistoupili k plné inovaci u sušáku na okno bez vrtání. Nejmladší konkurence přišla na trh na přelomu roku 2010 až 2011, která domníváme se velice rychle okoukala naše aktivity i aktuality, kde jsme uvedli veškeré připravované technologie ze kterých vyšla i stávající konkurence. Není to nic co by nás překvapilo. Na trhu se objevilo několik firem, které si budou chtít ukrojit z nové podnikatelské příležitosti. Je to dáno českým internetem a českou náturou. Když vznikne u nás něco nového, během pár týdnů či měsíců se vyrojí klony a kopie. Česká republika je na vše, co se týká internetu, velmi specifická. Nicméně jsme věděli, že není možné, aby se na našem trhu uživilo více firem.

Konkurence je zdravá, ale musí mít vlastní hlavu i nápady!

S přátelským pozdravem

Zkušený team vedený pod kreativní značkou BAGIO

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Odkaz na nejvyšší komfortní zónu NOVEI sušák KLIKKLAK v levém menu.


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR