PROHLÁŠENÍ VÝROBCE KOMAXITU - KOMAXIT VERSUS PLAST

Dobrý den,

rád bych se informoval na životnost práškového lakování.

1.) Poskytujete záruku i na nechtěné poškrábání laku při manipulaci?

2.) Jak, je lak ochráněn před manipulací produktu u ženy, která používá na rukou prstýnky? Máme kliku u hlavních dveří ochráněnou komaxitem a lak je po dvou letech zcela seškrábán.

3.) Uvažuji o možnosti spolupráce při dodávce lakovaných dílů pro náš produkt hliníkový sušák na okno. Jde o nosný hliníkový profil, který v současné době chráníme nasazením čtvercového profilu PVC o síle stěny 2mm s ÚV stabilizátorem. Setkáváme se s poptávkou na dodávku lakovaného sušáku, ale nejsme schopni nabídnout záruku na komaxit delší než 2 roky, který by odolal šperkům na rukou ženy či muže. Máte ve vaší nabídce lak, který nelze poškrábat a je srovnatelný se sílou stěny PVC 2 mm?

Předem děkuji za vaší odpověď.

S přátelským pozdravem

Vaše

CENTRUM INOVACÍ NEVRTEJ.CZ

a

Milan Novio majitel značky BAGIO Gsm: +420 727 920 787 Email: reditel@bagio.cz Web: ?//www.bagio.cz, ?//www.nevrtej.cz Soukromá osoba pronajímající veškerou patentovanou dokumentaci korporaci FURETTO GAMA s.r.o.

ODPOVĚĎ VÝROBCE KOMAXITU (PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ – VYPALOVÁNÍ):

Dobrý den,

hned přecházím k odpovědím na Vaše dotazy:

1. neposkytujeme

2. komaxitová barva není dostatečně odolná proti poškrábání , dokonce i ošetřování
povrchů se musí provádět neabrazivními prostředky.

3. bohužel nic takového nemůžeme nabídnout ve srovnatelné odolnosti s krytím PVC,
co poskytujete.

Jinak jsem Vám zcela k dispozici pro případná jednání o komaxitování Vašich produktů.

Děkuji

Ing. Vladimir Jilek Handelsabteilung ALBIXON a.s. Cintlovka 535 268 01 Hořovice Czech Republic F: +420 251 094 054 M: +420 777 796 566 E: vladimir.jilek@al­bixon.cz ?/…EALCOVER.com, ?//www.BRILIX­.com, ?/…ONG-PUMPS.eu

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Odkaz na nejvyšší komfortní zónu NOVEI sušák KLIKKLAK v levém menu.


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR