VARUJEME NENECHTE SE OMÁMIT MAGIÍ LEVNÝCH SUŠÁKŮ - Polohovací euro sušák BAGIO 2004 cena 970,- za metr / 2 roky záruka.

Roku 2004 byl sestrojen první euro sušák povrchová úprava KOMAXIT!

Povrchová úprava:

KOMAXIT je velice nevhodný pro nabídku dlouhodobé záruky! Při samotné montáži v okenním prostoru docházelo k neopravitelným poškozením a to odlouplnutí laku při nárazu do rámu oken, fasády, při složení dílů. Ve spojích samotné konstrukce, kde bylo největší pnutí, lak nevydržel. Sušák nebylo možné obsluhovat se šperky na rukou! Sušený textil osazený zipem a kovovými knoflíky při větrném počasí lak doslova sedřeli. Prstýnky a náramky na rukou, dokázali po dvou letech sušák zbavit téměř celého laku.

UPOZORNĚNÍ:

Podobná zařízení již NEDOPORUČUJEME!

Varujeme nekupujte co již bylo naší firmou vyřazeno, není to IN! Rádoby konkurence není technologicky schopná dotáhnout naší společnost v inovaci. Jde o neodborné kutili, kteří by se bez nás nemohli nikdy zviditelnit. Původ zařízení je archivován firmou BAGIO plastic productions. Omlouváme se za kvalitu pořízených snímků. Více obr. níže

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Odkaz na nejvyšší komfortní zónu NOVEI sušák KLIKKLAK v levém menu.


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR