POLOHOVACÍ SUŠÁK NA OKNO bez vrtání. - TRIOBAG je okenní sušák na prádlo bez vrtání.

Vítejte ve světě jednotného designu předokenních fasádních doplňků jako jsou sušáky na okna, ohrádky truhlíků, držáky satelitů, WiFi antén 5G, sušáky kamkoliv.

Sušák na okno bez vrtání je sušák na prádlo, který se dá připevnit na okenní rám nebo parapet bez nutnosti vrtat do zdi nebo do okna. Tyto sušáky mají různé vlastnosti, jako je nastavitelná výška, poloha, nosnost nebo design. Můžete si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím.

Sušák na okno polohovací nebo polohovatelný je sušák na prádlo, který má možnost nastavit různé úhly nebo výšky sušící části podle potřeby. Tento druh sušáku může být upevněn na okenní rám nebo parapet bez vrtání nebo s vrtáním kamkoliv.

Jsem český výrobce sušáku na okno v krásném bílém kabátu.

Polohovatelné sušáky na okna bez vrtání do parapetní drážky i odtokových kanálků se nacházejí v originální podobě na našem e-shopu.

Máme pro vás nové technické unikátní řešení 6ti poloh v kovovém kloubu s plnou automatizací aretace ve vámi udané poloze – nosnost samotného kloubu jedna stana až 200 kg! Ovládání sušící části je zajištěno z jednoho místa a to bez možnosti vyklopit se z oken ven + 10 let záruky!

Vždy žádejte osobní prezentaci, pro ověření plné funkčnosti našeho inovovaného sušáku NOVEI KLIKKLAK s povrchovou úpravu PVC, s ÚV stabilizátorem o síle stěny 2mm! Pozor komaxit nepatří do dlouhodobé záruky! Komaxit se ve spojích jakékoliv konstrukce vždy odloupne a šperky na rukou poškrábe – (zavěšené prádlo se zipy a knoflíky lak zcela při větrném počasí zlikvidují).

Výrobce KOMAXITU nedokáže nabídnout vyšší záruku než dva roky! Pokud jakýkoliv výrobce sušáku s povrchovou úpravou KOMAXIT nabízí vyšší záruku, pak nedbá pokynu samotného výrobce KOMAXITU.

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Odkaz na nejvyšší komfortní zónu NOVEI sušák KLIKKLAK v levém menu.


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR