Compatible Bagio
Neztrácejte čas a využijte naší mimořádnou nabídku určenou speciálně pro výrobce plastových oken.
DESING – INOVACE – JEDINEČNOST – PROFESIONALITA – FLEXIBITA - RYCHLOST = To jest BAGIO !
Compatible BAGIO je dostupný všem výrobcům plastových oken z celé České a Slovenské republiky.
Akce je podpořena devíti Evropskými průmyslovými patenty na design, sedmi užitnými vzory a jedním velkým patentem, který vydal Úřad průmyslového vlastnictví v České Republice.
Nabízíme 40% slevu na dobu deseti let. To vše za pouhé umístění naší ochranné známky na rám Vašeho plastového okna, která zabrání v budoucnu montáži jakýchkoliv doplňků konkurenční firmou na Vaše vyrobená plastová okna. Naše firma je absolutní špičkou ve svém oboru. Jako první na světě prolomila Vaše záruční podmínky. Naše výrobky by měly být součástí každého plastového okna a stavebního průmyslu. Tímto Vám nabízíme kvalitní obchodní spolupráci při obsazování evropského trhu, který je v současné době otevřený a je připraven na expanzi našich prvotřídních výrobků ve vytvořených distribučních kanálech.
Naši obchodní partneři, jimiž jsou stavební firmy, výrobci plastových oken, výrobci parapetů a zateplení se k našim produktům postavili již v minulosti čelem a realizovali kvalitně provedené obchody s naší firmou. Společně jsme dosáhli nad míru spokojených zákazníků, kteří stvrzují kvalitu našich výrobků a služeb svými pozitivními referencemi a zároveň nás také doporučují svým blízkým a přátelům, kteří se v brzké době stávají rovněž našimi spokojenými klienty.
Spolupracovat s firmou BAGIO se vyplatí, kontaktujte nás ještě dnes a oživte své podnikání.
víceProdáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR