Přihlášení pro firmy:

    Běžný uživateli, pokračuj dál k objednávce bez přihlášení!

POLOHOVACÍ sušák na okno 5 poloh bez vrtání

POLOAUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ SUŠÍCÍ ČÁSTI SUŠÁKU. Výškově nastavitelná sušící část do 5ti uživatelských poloh s nosností převyšující 100 kg. Zavěšení prádla se provádí ve vámi nejpohodlnější svislé udané poloze. Po zavěšení prádla sušící část kontrolovaně spustíte do vodorovné polohy classic. Polohovací sušák na okno není vybaven polohou pro uskladnění pod oknem.

Nosný ALU profil – PVC kryt s ÚV stabilizací o síle stěny 2 mm – Polohovací nerezový intuitivní poloautomatický kloub 5 v 1 – Otočná dotahovací tyč nastavené polohy sušící části – Doraz proti kontaktu s nově revitalizující plochou – Neviditelné rozebiratelné pevné spojení nosné konstrukce (žádné šrouby, povolování, kontrolování spoje) – Sušící část osazena nerezovými očky a pouzdrem pro konce šňůr.

Polykarbonátový povrch je příjemný na dotyk, je synonymem pro velmi snadnou údržbu a nejvyšší hygienické standardy. Materiál se snadno čistí, je odolný vůči běžným chemikáliím. Je nehořlavý a velmi odolný vůči poškrábání. On-line kalkulace se nachází níže.

Video montážní návody:    do odtokového kanálku    do parapetní drážky
POLOHOVACÍ sušák na okno 5 poloh bez vrtání
Cena (včetně šňůry) za běžný metr okenního otvoru bez DPH: 2600 Kč 

Zpět na přehled výrobků

Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR