Přihlášení pro firmy:

    Běžný uživateli, pokračuj dál k objednávce bez přihlášení!

POLOHOVATELNÝ sušák na okno 6 poloh s madlem bez vrtání

POLOAUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ SUŠÍCÍ ČÁSTI SUŠÁKU. Výškově nastavitelná sušící část do 6ti uživatelských poloh s nosností převyšující 100 kg.

Nosný ALU profil – PVC kryt s ÚV stabilizací o síle stěny 2 mm – Polohovací nerezový intuitivní poloautomatický kloub 6 v 1 – Přitahovací madlo sušící části bez vyklopení se z okna ven – Otočná dotahovací tyč nastavené polohy sušící části – Doraz proti kontaktu s nově revitalizující plochou – Neviditelné rozebiratelné pevné spojení nosné konstrukce (žádné šrouby, povolování, kontrolování spoje) – Sušící část osazena nerezovými očky a pouzdrem pro konce šňůr. Celá konstrukce osazena nejkvalitnějšími dostupnými materiály. Výrobek je jedinou nespotřební produkcí v EU s vysokou životností dosahující třiceti let.

Polykarbonátový povrch je příjemný na dotyk, je synonymem pro velmi snadnou údržbu a nejvyšší hygienické standardy. Materiál se snadno čistí, je odolný vůči běžným chemikáliím. Je nehořlavý a velmi odolný vůči poškrábání. On-line kalkulace se nachází níže.

Video montážní návody:    do odtokového kanálku    do parapetní drážky
POLOHOVATELNÝ sušák na okno 6 poloh s madlem bez vrtání
Cena (včetně šňůry) za běžný metr okenního otvoru bez DPH: 3089 Kč 

Zpět na přehled výrobků

Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR