polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání polohovaci sušák na plastové okno bez vrtání

Výzva pro ostatní výrobce

Tímto vyzýváme výrobce konstrukcí s povrchovou úpravou venkovního termolakovaného komaxitu k ukončení všech výrobních programů s nabídkou dlouhodobé záruky. Více prohlášení výrobce KOMAXITU!

Spolupráce:

Zámečníci, samotní výrobci sušáků, projekční kanceláře, města, svj, bd, stavební společnosti.

KAMKOLIV

OVLÁDÁNÍ

Sušáku je v současné době tou nejdůležitější volbou!
Jednoduše nastavte sušící část sušáku na prádlo do nejpohodlnější polohy pro zavěšení prádla bez zajišťovacích překážejících tyčí, provázků, přezek, řetízků, pásků atd.
ŠEST uživatelských poloh dokonale zajišťuje plně automatický systém uvnitř tažného inovativního celokovového nerezového kloubu jehož nosnost je deklarována až na 200kg zatížení jedna strana. Samotné zatížení sušící části jsme otestovali na 100kg při dlouhodobém zatížení. Mobilní sušák kamkoliv je ovládaný jednou rukou a to tahem za jedno z ramen sušící části nebo tahem za šňůry směrem dolů nebo nahoru. Za příplatek dodáme vašemu sušáku přitahovací madlo pro pohodlné přitažení sušící části do vámi udané polohy bez nutnosti vyklopení se z okna ven. Středovou otočnou tyčí se sušák v uskladněných polohách krátkým otočením zajistí proti pohybu. Ovládání sušáku je zcela intuitivní záležitostí, kterou na žádném výrobku na trhu nenaleznete.
Spolehlivost polohování je na nejvyší technologické úrovni. Při přetížení daného maximálního zatížení, nikdy nedochází k deformaci jakéhokoliv dílu nosné konstrukce. Kontrolovanou nosnost kloubu umíme nastavit od 30kg do 200kg a to pouhou výměnou zajišťovacích čepů uvnitř kloubu.

O PRODUKTU

Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Z čeho jsem vyroben

Výjimečný je především svým ušlechtilým designem, je vyroben z hliníku s unikátní povrchovou úpravou PVC síla stěny 2 mm s doživotní zárukou. Polohovací celokovový nerezový kloub zajišťuje rázovou pevnost, přesnost a vysokou užitnou nosnost až 200 kg. Krytí nosného kloubu je zajištěno paměťovou gelovou ochrannou vrstvou. Umístěním logotypu do pryskyřicové hmoty jsme dosáhli 3D efektu pro luxusnější vzhled našeho povedeného výrobku. Mobilní sušák prádla s automatickým polohováním doporučujeme nainstalovat na okno zcela bez vrtání a poškození záruky jakoukoliv dostupnou kotvící technikou do odtokového kanálku nebo parapetní drážky. Naše společnost vlastní universální kontroler pro kombinovanou instalaci bez vrtání i s vrtáním, který si lze objednat spolu s mobilním sušákem při závazné objednávce. Jinak samozřejmě nabízíme i jednoduchou dostupnou montáž bez vrtání i bez intuitivního kontroleru.

S VRTÁNÍM

Jednoduše vrtačkou odvrtáte otvory pro kotvení sušáku a za pomoci dostupné kotvící techniky jej nainstalujete na vámi udané místo.
Zeď, strop, zábradlí, dřevěné okno atd…

KLIKKLAK

kloub

Logo kliklaku jsme vytvořili pro přesnou identifikaci funkce inovativního kloubu. Vytvořená akustická aretace zajistí přesnější zajištění ve vámi udané poloze. Jde o nerušené odražení zvuku do celého obvodu konstrukce při automatickém zajištění polohy. Nejlépe ho vyjádří citoslovce KLIK, KLAK, CVAK, ŤUK…

REGISTRACE

Poznejte nový polohovací sušák kamkoliv. Máte zájem o distribuci nejnovějšího polohovacího sušáku prádla NOVEI kliklak? Zaregistrujte se níže, aby jste získali novinky o naší nové distribuci co nejdříve. Pro získání nejnovějších informací vyplňte vaše údaje. Obratem vám zašleme vše potřebné pro získání distribučního plánu, kde se nachází kontakty na zaměstnance naší společnosti pro bližší seznámení.

BEZ VRTÁNÍ

K danému tématu se nemusíme dlouze vyjadřovat.
Aplikace držáku bez vrtání na plastová okna, byla vyvinuta již v roce 2005.
Od té doby se zásadně nezměnila. Některé společnosti si systém nechali ochránit užitnými neprověřenými vzory, ale stále nechápeme proč. Naše centrum inovací NEVRTEJ CZ vlastní téměř 50 top montáží, jak na plastová okna bez vrtání.

O NÁS

Jsme výrobci mobilního sušáku na prádlo s instalací kamkoliv. Naše produkce je zajištěna profesionální c.n.c. strojírenskou výrobou s přesností na 0,1mm. Působíme v rámci celé ČR.

KONTAKT

Milan Novio
Olline vyřízení požadavku ihned až do 24h

novei@novei.eu

+420 727 920 787

více kontaktů

Petra Novotná
Online vyřízení požadavku od 24h do 48h
novei@novei.eu

+420 727 920 784

Zdenek Pešta
novei@novei.eu

+420 727 920 785

Technická podpora zákazníka:
Tereza Novio
Online vyřízení požadavku ihned do 48h
novei@novei.eu

+420 727 920 786

| POPTÁVKA – NASTAL ČAS, ABY SE NOVÉ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ SUŠÁKU NOVEI STALO SKUTEČNOSTÍ. |