Prezentace firmy Bagio


Více o produktech
Budoucnost, současnost a vývoj
Instalace a odinstalování našich produktů je velmi jednoduché, zvládne ho tak téměř každý bez ohledu na svoji zručnost či věk. Zaručeně se obejdete bez potřeby vyškoleného odborníka a poškození zateplené fasády. Každé balení výrobků BAGIO obsahuje návod k jednoduché instalaci, která trvá nanejvýše pár okamžiků.
Neplaťte zbytečně za něco, co skutečně dokážete sami.
Nabízíme Vám službu k bezproblémovému přepisu Vašeho domovního řádu!
Sušení prádla na fasádách je obecně zakázáno. Ovšem takový zákaz nemá žádnou oporu v zákoně a tak i když se to někomu nelíbí, nemůže omezovat práva spoluobčanů žijících v ostatních bytových jednotkách. Domovní řád je podporován SVJ. Všechny podklady jsou právnicky ošetřeny. Tato nabídka platí pouze pro společenství vlastníků.
Ukázkový domovní řád
Pro panelové domy a revitalizaci zajišťujeme jejich dokonalé zavěšení
Spojení vysoké kvality a unikátního designu nabízené profesionálním servisem klientovy a zárukou minimálně 3 roky - to vše za cenu, kterou u srovnatelného produktu nikde nenajdete! Konkurence v této oblasti neexistuje! Jsme profesionálové ve svém oboru a lépe než my to nikdo neumí! Nevrtáme a neničíme Váš majetek jako páni „vrtalové“ s ocelovými konstrukcemi na Vašich nově zateplených fasádách, kde v každém případě dochází k reznutí oceli a následně k napadání oken plísní. To vše se děje bez garance pojištění podnikatelských rizik!
Železo patří do sběru! Pro panelové a ostatní domy jsou tu pouze profesionální výrobky od BAGIO!
Pojišťovna UNIQA nám plně vyšla vstříc při pojištění Vašeho plastového okna na základě testů, které proběhly: TECHNICKÝ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV STAVEBNÍ PRAHA s.p., kde jsme oficiální cestou obdrželi CERTIFIKÁT VÝROBKU a POTVRZENÍ O SHODĚ.
Certifikát výrobku.
Bagio:
B - byznys / A - atraktivní / G - garantovaný / I - inteligentní / O - originální
Používáme inteligentní patentovaný systém:
Máte malý byt? Chybí Vám prostor? BAGIO má pro Vás řešení! Bytový prostor, který maximálně využíváte, je po instalaci našeho okenního Euro držáku větší minimálně o tři metry čtvereční. Zakoupit ho můžete s praktickým doplňkem, který je určen nejen pro ženy. Na výběr máte ze široké řady okenních plastových Euro sušáků naší firmy, ať už pevných, tak i sklopných, jejichž zakoupením uděláte radost celé Vaší rodině a Váš byt se rázem stane obyvatelnějším.

Cena jednoho metru čtverečního obytné plochy se v současné době na trhu nemovitostí pohybuje okolo 32.000,- Kč, proto je velice důležité, aby tento prostor byl využit maximálně pro Vás a Vaši rodinu nezávazně na Vaši bytovou situaci. Nezapomínejte na své děti, které potřebují dostatek místa pro své dětské radovánky, dětský koutek apod. Díky okennímu Euro sušáku se již nebudete muset při sušení prádla Vy ani Vaše děti omezovat.

Vzhledem k postavení ve společnosti je každý z Vás vázán podpisem smlouvy o používání bytové jednotky, kde jsou jasně popsaná pravidla využívání bytového prostoru s omezením na poškození vybavení bytu. K němuž dochází také sušením mokrého prádla v bytových prostorech a následně ke vzniku bytové plísně..

Euro držák a jeho doplňky lze používat na všech typech plastových profilů oken. Za předpokladu síly stěny alespoň 3mm v místě uchycení odtokového kanálku. Povolení k instalaci našeho Euro držáku na Vaše plastové okno od různých výrobců plastových oken není nutné! Což bylo naší firmě potvrzeno právnicky i vědecky.
Jaký je vliv prostředí?
Naše výrobky jsou vyrobeny z plastu. Lze je používat v mokrém prostředí bez ohledu na ÚV záření. Disponují snadnou údržbou. Našim stávajícím klientům nabízíme jednou ročně čistící servis naší odbornou technickou podporou! Použitý výrobek je poté vždy jako nový. Používáme speciální prostředky na odstranění zašlého vzhledu, které si můžete u nás zakoupit i Vy za akční cenu 200,- Kč
Vždy nabízíme více za méně!
Soustavně pracujeme na tom, abychom Vám nabízeli produkty naší firmy s uchvacujícím designem a vynikající kvalitou a to za co nejnižší možné ceny! Tohoto dosahujeme efektivní výrobou a nákupem materiálů ve velkém objemu. Klademe vysoký důraz na úsporný režim, abychom našim klientům mohli vždy nabízet nejpřijatelnější cenu.

Ceny za běžný metr délky vybraného produktu Vám budou automaticky účtovány včetně DPH. Při zakázkové výrobě lze výrobek jednoduše zkrátit do požadované délky, vždy dle přání klienta. Minimální délka pro objednávku je jeden běžný metr. Pokud si budete přát menší rozměr, cena za běžný metr zůstává stále stejná.
Tip pro odlišení právě sušeného prádla:
Na pánské prádlo použijte modré kolíčky, červené kolíčky poté můžete použít na dámské prádlo.

I dospělí si mohou hrát – pro každého máme plastový Euro sušák!
V originálním balení naleznete:
Euro držák pro Vaše plastové okno s variabilním použitím.

Cena odpovídá možnostem využití produktu:
Cena běžného metru u tohoto produktu je 2.999,- Kč

Dvě kompletní ramena CLASSIC pevný sušák (šňůra v barvě fasády)
Dvě kompletní ramena DELUXE obousměrný sušák do úhlu 120° (šňůra v barvě fasády)
Dvě kompletní ramena PREMIO sušák sklopný vzhůru pro bezpečnější sušení! Použijte naše řešení!
Dvě mini ramena pro univerzální držák s čelem pro pevné spojení obdélníkové části.
Snadná montáž Euro držáku pro květinový truhlík. Bezpečná hrazda proti překlopení truhlíku a jeho následnému pádu na zem. Zahradnický květinový originální design pro firmy a hotely je samozřejmostí. Ptejte se u našich specialistů.

Ramena se mohou obměňovat dle potřeby zákazníka i po ukončení záruky.
Část Euro držáku nainstalovanou na Vašem plastovém okně si ponecháte pro budoucí záměnu funkčnosti ramen.
Po dobu tří let Vám bezpečně budou sloužit pevná ramena okenního plastového sušáku. Poté je možné objednat změnu funkčnosti výrobku na požadované přání dle naší nabídky. Maximální cena pro změnu funkčnosti je 999,- Kč i s návodem na změnu polohy ramen. Navíc získáte funkční záruku výrobku, která Vám bude automaticky prodloužená na další tři roky!

Montážní systém:
Jediný montážní hák se šesti hraným zámkem určený pro funkci klíče a obměnu ramen je součástí každého balení, ve kterém dále naleznete jednoduchý obrázkový návod, jenž je přizpůsoben z pohledu laika, díky němuž zvládne instalaci nového výrobku skutečně každý. Výrobek je zpracován přesně dle Vámi zadaných požadavků.

Kompletní montáž Euro držáku na Vaše plastové okno je do hotova za méně jak pět minut!

Euro držák je inteligentním produktem, který se hodí ke každému plastovému oknu ve Vašem bytě či domě a najde si ve Vaší rodině zajisté široké uplatnění.
Médium „plastový Euro držák“ a jeho využití na českém trhu?
Zlomek toho, co pro Vás připravují naši odborníci do budoucnosti:
Kamerový systém pro monitoring Vašeho automobilu, který je sledován na spořiči Vašeho právě zapnutého počítače. Včetně detektoru pohybu, který zajistí plnou funkčnost nahrávání pro budoucí identifikování zloděje. Rovněž umožní posléze sledování pohybu automobilu prostřednictvím skrytého telefonu v automobilu. Monitoring bude zajišťovat společnost O2. Napájení bude poskytovat akumulátor automobilu. Poté již bude stačit zavolat policii a za její asistence bude Váš vůz, v případě úspěšného odcizení, zajisté stát brzy zpět a to v bezpečí před Vašim domem.

Anténní přijímač pro příjem signálu internetu. Hydrometeorologická stanice pro identifikaci aktuálního počasí.

Solární kolektor pro ohřev teplé vody a solární panel pro přívod 14V energie, nainstalovaný na Vašem okenním systému a parapetu zajisté přinese majiteli šetrnost a využití energie k napájení jakýchkoliv elektrospotřebičů se 14V technologií, jimiž jsou například mobilní telefony, nabíjecí akumulátory apod. Díky univerzálnímu připojení k Vašemu plastovému oknu budete mít po ruce vždy obnovitelný zdroj energie.

Vyvěšení státní vlajky na Euro držáku je taktéž žádané, využijí ho především firmy i státní instituce při státních svátcích, mimořádných událostech apod.

Garance České republiky je zde na místě. Vynález je kompletně zaregistrován u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky.

Náš výrobek je možné přihlásit na soutěž o české kvalitě: Made in Czech rebublic
Současnost:
Profesionální přístup vyškolených odborníků a specialistů, zaměření na klienta, důraz na preciznost každého našeho výrobku a kompletní servis čistě české firmy je Vám plně k dispozici 365 dní v roce. To nás staví na přední pozice českých firem a na první pozici v našem oboru, ve kterém nemáme srovnatelnou konkurenci. Výrobky podáváme našim klientům jako v té nejluxusnější a nejdražší restauraci, vždy tedy perfektně naservírované, po jejichž ochutnání se do nich náš klient lehce zamiluje a nedá dopustit na svého kuchaře. O čemž svědčí i řada pozitivních referencí, které přicházejí na adresu naší firmy každým dnem.

Nezapomeňte: pro zakázkovou výrobu je nutné nejprve zaměřit Vaše plastové okno!
Návod na vyměření plastového okna

Potřebujete vědět o našem výrobku více informací? Máte nějaké dotazy či přání?
Kontaktujte Vaše BAGIO, které je zde pro Vás!
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR